rgtbg

Avalon'da Ultima Online oyuncularının oyuna ayıracak fazla zamanları olmadığını biliyoruz. Yaş ortalamamız yüksek ve artık farklı sorumluluklarımız var. Ancak bu oyunu unutamayan, aynı atmosferde günde bir iki saat gibi az bir süre de olsa bulunmak isteyen birçok eski oyuncu var.

İşte bu nedenle, ilk yeteneklerinizi biz size hediye ediyoruz. Dahası, bunları herhangi bir power scroll basmadığınız sürece değiştirme hakkı tanıyoruz.

Oyunun girişindeki yetenek belirleme işlemlerinde karakterinizde kullanacağınız iki temel yeteneği 50-50 olarak başlatabilirsiniz. Oyuna girdiğiniz zaman açılan ekranda, yetenek toplamınız 700 oluncaya kadar yeteneklerinizi seçersiniz.

SkİLLS

 

Bu ekranda yetenek seçerken aynı zamanda sınıfınızı belirlersiniz. Yani, Animal Taming 100 seçerseniz Hayvan Eğitmenliği Sınıfı, Magery 100 seçerseniz Büyücü Sınıfı, Archery 100 seçerseniz Okçu Sınıfı, Swordsmanship-Fencing-Mace Fighting 100 seçerseniz Savaşçı Sınıfı üyesi olursunuz.

Eğer Tailoring ya da Blacksmithy yeteneğinizi bu ekran aracılığı ile 100'lerseniz, Sadece Ottoman UO'da aktarma yapabilirsiniz dolayısı ile rahatlıkla bodcularınızı kasabileceksiniz.

YETENEKLERI DEĞIŞTIRMEK

Oyuncular hatalı olarak aldıkları ya da kullanmadıkları yetenekleri yenisi ile değiştirebilirler. Bunun için Britain'de Yetenek Taşı kullanılır.

 

Yetenek değişikliği saatte bir kere yapılabilir. Ayrıca yetenekler toplamı bu sistemde hiçbir zaman 700 üzerinde olamaz. Eğer böyle bir durum varsa, ilgili yeteneğin artış miktarı yetenekler toplamı sınırına kadar olacaktır.

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Yeni Level Sistemi
Sonraki
Sonraki Konu:
Topluluk Sistemi

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu