rgtbg

Karakter Bonusu, bir karakterin belli bir süre boyunca oyunda elde edebileceği avantajlardır. Oyuncular bu avantajları kullanacağı zamanı kendileri belirler.

KARAKTER BONUSLARI NELERDIR?

Şimdilik 8 karakter bonusu bulunmaktadır. Yenileri eklendikçe liste güncellenecektir:

 

  1. Most Knowledge +3200 Fame Öldürdüğünüz yaratıkların sahip olduğu şöhret (fame) 3200 arttırılarak hesaplanır.  Bir yaratığın sahip olduğu şöhret onu öldürdüğünüz zaman çıkacak eşyaların kalitesine etki eder.
  2. Gold Shower +%10 Gold Öldürdüğünüz yaratıklardan çıkan altın miktarının %10 fazlasını alırsınız.
  3. Lucky Touch +50 Luck Sahip olduğunuz şans (luck) değerinize 50 eklenir ve o şekilde işlem yapılarak eşyalar oluşturulur. Bu durum yaratıklardan çıkan eşyaların kalitesine olumlu etki yapacaktır.
  4. Paragon Mirror x2 Paragon Puanı Bir paragon öldürdüğünüz zaman iki paragon öldürmüş gibi minor artifact puanı kazanırsınız. Böylelikle minor artifact düşme puanına daha hızlı ulaşırsınız.
  5. Charm of the Humanoid +%10 Damage Increase Yaratıklara silahla saldırdığınız zaman onlara %10 daha fazla hasar verirsiniz.
  6. Barricade of Honor -%10 Damage Yaratıklardan aldığınız hasarı %10 azaltır.
  7. Elixir of Ancient Knowledge +%100 Experience  Seviye yaratıklarından %100 daha fazla deneyim puanı almanızı sağlar.
  8. Boss Hunter x2 Damage Zindan efendilerine (boss ve mini bosslar) normalde verilen hasarın iki katı hasar vermenizi sağlar.

BONUS EKRANI NASIL AÇILIR?

Oyuncular YARDIM menüsünde Bonuslar butonuna basarak ya da [Bonus komutu kullanarak bonus ekranını açabilirler:

 

Bonus

 

Bu ekranda listelenen bonuslar sol taraftaki mavi butonlara tıklanarak aktif hale getirilebilirler. Aktif hale gelen bonusların sol tarafındaki mavi buton işaretli görünür ve bonusun bitmesine kalan süre geriye doğru saymaya başlar. Süre başlatıldıktan sonra durdurulamaz. Bonuslar hakkında detaylı bilgi almak için sağ taraftaki butonlara tıklayabilirsiniz.

Ayrıca eğer günlük bonus alabilen bir karakterseniz sol alttaki bölümde bir sonraki günlük bonusa kalan süreyi görebilirsiniz.

GÜNLÜK BONUS

Oyunculardan Animal Taming, Magery, Swordsmanship, Fencing, Mace Fighting ve Archery yeteneği 80 ve üzerinde olanlar günlük olarak yukarıda sayılan bonuslardan rastgele bir tanesini kazanırlar. Bunun için günlük oyuna girmeleri yeterlidir.

Günlük bonus hakkı olan oyuncu oyuna girdiği zaman sol üstte Günlük Bonusunuzu alın uyarısı ile karşılaşırlar. Bu ekran yoluyla karakterlerine rastgele bir bonus yüklenmesini sağlayabilirler:

 

Günlük Bonus

Hayvan eğitmenleri için dört bonustan biri yüklenebilir: +%10 gold, +3200 fame, +50 luck, x2 Paragon Puanı. Savaşçı karakterler için ise şu bonuslar yüklenebilir: +%10 gold, +%10 hasar arttırımı, -%10 hasar, zindan efendilerine 2 kat fazla vurma...

UYARI: Bir karakter en fazla 10 bonusa sahip olabilir. Eğer karakterdeki bonus sayısı (aktif ve pasif olanların toplamı) 10 ise karakter günlük bonus hediyesi alamaz.

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Luck Sistemi
Sonraki
Sonraki Konu:
Zindan Efendileri

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu